| 女時日水한국어 a întrebat:

Key Hey! Stiti vreao carte gen LOL ( filmul)? nu cred ca s-a facut vreo carte dupa el...dar sa fie ceva in genul filmului. Funda Rapid

1 răspuns:
| theotheutza a răspuns:

Buna.Nu sunt sigura daca s-a facut vreo carte dupa acest film dar sunt mult mai multe carti pe care le poti citi. Eu sincer nu am vazut filmul nu sunt fana a filmelor de acest gen dar am auzit de el. Eu prefer sefeurile.Iti recomand cartile cu benzi desenate pentru adolescenti sunt foarte amuzante dar si reale.