| Darktee a întrebat:

La portofoliul de pe semestrul 1 clasa 9 avem de ales tema adolescenta sau tema personalitati,exemple,modele, fiecare cu cate 2 opere ce trebuie sa contina operele?

Răspuns Câştigător
| Alle15 a răspuns:

La tema adolescentei se descrie intamplari din viata unui adolescent, ori un moment din adolescenta ce este povestit de autor.
In tema personalitati, exemple, modele, opera va contine personalitati din care putem lua ca exemplu comportamentul lor cat si actiunile lor.