| dodo1mik a întrebat:

M-am apucat sa creez o piesa de teatru. Am facut 2 scene, dar am ramas in pana de idei si as vreea ca a 3 a sa fie axata pe comedie. Imi puteti da idei (de exemplu din alte piese ca pot face un colaj ) Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| moneantonella a răspuns:

Iti recomand sa te uiti la piesa omul care a vazut moartea iti da ea multe idei spe ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Incearca si scene din filme gen :unul dintre personaje cade undeva si se sperie de ceva in intuneric dar pana la urma e doar o pisica, un caine, sau stala masa si cade de pe scaun, sau rastoarna ceva si se chinuie sa il pana la loc.Cam atat imi vien in minte.Pa,pa

| Julyanne a răspuns:

Trebuie sa ne dai mai multe detalii despre scena ta.Dar ai pute creea un personaj mai prostut, care sa asiste la problemele personajelor principale.Insa,personajul mai prostut sa auda cu o ureche, iar vorbele sa iese pe cealalta.