| Cristina_Roxana_2000 a întrebat:

Ma plictisesc cand invat pentru ca nu sunt interesante pentru mine.Va rog spuneti-mi ce sa fac

3 răspunsuri:
| zLucaa1972 a răspuns:

Nu mai invata laughing)

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Poate ca aceste lucruri care ti se par acum inutile sau neinteresante vor deveni in timp utile. Nu uita ca nu inveti pentru un simplu test pentru ca viata este un test.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ce studiezi nu ti se pare interesant, incearca macar sa inveti intr-un mod interesant. Fa-ti planse, biletele, scrie cu caractere ciudate, mazgaleste, coloreaza etc.