| RockAddicted a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste seriale anime mai interesante, sau un film bun ca ma plictisesc

6 răspunsuri:
| AndiNyctophilia a răspuns:

Anime:
Hellsing(preferatul meu)
Death Note
Kuroshitsuji
Vampire Knight
Blood+
Elfen Lied( ala e cu mult sange)
Fullmetal Alchemist
Devil may cry
Bleach
Tokyo Mew Mew
Trinity blood
Ghost stories
Daca vrei filme de groaza dragute uite-te la " The Ring(1 si 2)", " The Grudge" si "The Nightmare on the Elm street". Daca vrei un film emotionant care sa te faca sa plangi uite-te la " Hachiko: a dog's story". Toate astea sunt preferatele mele, sper sa-ti placa.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Anime:
Death Note
Bleach
Naruto
One Piece
FullMetal Alchemist
Inuyasha
Vampire Knight
Dragon Ball Z
Filme:
Insidious
28 Weeks Later
28 Days Later
The Exorcist
Quarantine
Friday The 13th
Jason X
Drag Me To Hell
Saw
Dead Silence

Astea sunt cele pe care le consider cele mai faine. Filmele pe care ti le-am dat sunt horror.

| RockAddicted explică (pentru ϟkatεVaηϟ):

Mie imi plac filmele horror si pe alea pe care mi le-ai dat le-am vazut. PS: the best mi s-a parut The Exorcist, iar la anime NARUTObig grin

| Skeez a răspuns:

Buna
-daca iti place actiunea incearca
the expendables 2 ( ca film )
-comedie ..hmmm... incearca scary movie
-iar romantic incearca twilight

See yawinking

| RockAddicted explică (pentru Skeez):

Twilight bleahhh(ala cica e film romantic dar actorii au fata de emo fara suparare big grin, laughing)

| Skeez a răspuns (pentru RockAddicted):

Just so
nu sunt fan doar ti-am dat un exempluwinking
nu stiu ce vad altii la twiight laughing dar e primul care mi-a venit in mintewinking