| AvalohAlyn a întrebat:

Ma plictisesc.ce carte sa citesc? Sa fie palpitanta si sa ma tina cu sufletul la gura.

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca nu le-ai citit, citeste cartile lui Dan Brown. Sunt foarte usurele, relaxante, te tin cu sufletul la gura si te poarta prin locuri minunate.

| tril a răspuns:

Chei pentru portile Anzilor.
Foarte interesanta si instructiva.

| Kiwibibilă a răspuns:

Portretul lui Dorian Grey
Crimă şi pedeapsă

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Jocul orelor-David Baldacci
Cartea asta este super, e politista, semi-horror, foarte tare.Merita.400 de pagini citite intr-o zi, la sfarsit eram suparat ca s-a terminat

| Adry05 a răspuns:

Rebecca
Pe aripile vantului
Winnetou
Elevul Dima dintr-a 7-a

| TudorFox a răspuns:

Intre zi si noapte de Henriette Yvonne Stahl

| Yvonnnee a răspuns:

Cărțile scrise de Nicholas Sparks sunt minunate!

| J0B0MAT a răspuns:

Încercă seria Cântec de gheaţă şi foc.Sunt 5 cărţi care au în total câteva mii de pagini.O să ai ce citi.

| LadyDee89 a răspuns:

50 shades of grey big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suge-o, Ramona!