| Annie a întrebat:

Hi! :* As vrea sa citesc o carte de dragoste combinata cu drama, dar sa nu fie ceva gen se intalnira, se vazura, se placura si se casatorira, vreau sa fie cu suspans asa sa te tina cu inima la gura. Ce carte imi recomandati?

4 răspunsuri:
| cristi1212 a răspuns:

Iti recomand Invitatie la vals big grin Te tine cu sufletul la gura si nu poti s-o lasi din mana pana nu o termini, dar in acelasi timp nu vrei sa se terminebig grin

| Annie explică:

Am citit si invitatie la vals i elevul dima dintra 7a si au fost frumoaselove struck

| RedLove a răspuns:

De acest fel stiu numa 2 carti sau pot sa spun asa 2 seri : the vampire diaries : Ii despre o fata si 2 vampiri si crede-ma e un suspans acolo {la aceasta carte is volumele : Trezirea, Lupta, Furia, Reuniunea, Caderea Nobti, Sufletul umbra }
si mai stiu si twilight tot cu vampiri este dar cele cu vampiri is super si de dragoste si drama si suspans primele 3 seri sunt {Amurg, New Moon, Eclipsa urmatoarea apare in noiembrie } Daca nu vrei sa le cumperi, le gasesti si pe scribd :* Sper ca ti-am fost de folos wave

| biabianca_8446 a răspuns:

Invitatie la vals sau Maitreyi