| Andreea1095 a întrebat:

Merita citita cartea "Sub aceeasi stea" de John Green?

Răspuns Câştigător
| loveindi a răspuns:

Eu zic ca da, am citit.o si eu si este super(atat ca e putin cam trista), dar merita citita.

4 răspunsuri:
| SweetChildOAxls a răspuns:

Da. Povestea este foarte buna, insa modul in care este scrisa lasa de dorit.

| ShadoWCrist a răspuns:

Merita.S-a facut si un film dupa ea...

| Andreeac33 a răspuns:

Da, mai ales pe engleza.

| gingergirl1 a răspuns:

Merita,crede-mawinking Mai am in jur de 40 de pagini si termin laughing Cu totul ca am izbugnit in plans si nici nu am terminat-o. E bestiala,am vazut si filmul dar cartea e mai complexa un pic, ca de obicei, in film lipsesc unele amanuntewinking
E genul de carte care imi place mie "dragoste-drama", sincer mi-a placut mai mult decat "A walk to remember"winking
Deci, clar, ti-o recomand cu drag :*