| KiddoxD a întrebat:

Merita citite cartile din seria Twilight sau The vampire diaries?

Răspuns Câştigător
| Ana-Maria94 a răspuns:

Cartile Twilight dalove struck si The Vampire Diaries, dar daca ai vazut serialu sa stii ca nu se leaga deloc deloc.eu am citit primele 4 volume si o sa le citesc si pe yltimele 2, dar e mai bun serialullove struck

7 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Twilight 100% citestel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic sincer, Twilight. Sunt chiar bune cartile. Parerea mea. Eu le-am citit pe toate, desi Soarele de la miezul noptii nu a aparut pe piata dar, o poti citi pe www.scribd.com

| Nirvana a răspuns:

Orice carte merita citita. Trebuie sa citim tot. Fara discernamant. Asa ca da se merita.

| Catte a răspuns:

Eu am citit Amurglove struck.
Chiar merita.love struck. Zori de zi este perfecta.love struck... e cea mai groasa.si totusi am terminat-o de citit in 3 zile.love struck

| JustMeYl3 a răspuns:

Eu am citit numai twilight, si ti'l recomand! :X:X:X

| BreeTanner a răspuns:

Categoric merita.Ambele serii:X:XLe'am citit:X:X

| Maiutza a răspuns:

Da, merita! Mie mi'au placut mult si de asemenea ti'as sugera sa citesti si cartile Morti pana la apus...serialul se numeste True Blood. Sper ca am ajutat!