| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa citesc Suge-o Ramona si Suge-o Andrei? Sunt tari? Te distreaza? Sunt amuzante?

3 răspunsuri:
| August99 a răspuns:

Le-am citit pe amandoua si iti garantez ca merita. O sa razi cu lacrimi laughing

| Adry05 a răspuns:

Eu chiar am ras si nu sunt genul de persoana care rade cand aude de parti intime.
Andrei Ciobanu e un tip super amuzant si inteligent, il urmaresc si pe Facebook si are umor in orice spune.
E putin porcoasa cartea in unele momente, gen tipul nu are deloc inhibitii dar daca nu te deranjeaza acest stil, merita, sunt foarte amuzante.

| CristianXP25 a răspuns:

Da, garantez ca sunt tari, te distreaza si te amuza laughing!