| xZer0x a întrebat:

Merita sa ma apuc de seria Harry Potter daca am aproape 19 ani, sau nu o sa mai aiba niciun farmec la anii astia?

5 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Da, merita, sunt bestiale cartile, adica si matusa mea de 38 de ani le-a citit recent si i-au placut mult. Asa ca nu pierzi nimic pana nu incerci.
PS: unele carti nu isi pierd farmecul, indiferent de varsta la care le citesti.

| Fumiko a răspuns:

Da,merita,nu conteaza varsta.

| DeathOfDreams a răspuns:

Am 17 ani și m-aș uita pentru a mia oară la toate filmele și tot pentru a mia oară aș mai reciti cărțile.
And I'll never get bored.

also I'll never be too old for Harry Potter.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ORICE carte poate fi citita la ORICE varsta!

| RokoRo a răspuns:

Merita, dar trebuie sa te grabesti. happy