| anonim_4396 a întrebat:

Niște recomandări de cărți de dragoste pentru vacanță? Dacă se poate în genul 'Fluturi', dar nu e obligatoriu.

8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Auzisem ca o serie 'After' parca se numea, cică ar fi asemănătoare. Asa spune lumea, nu am citit-o ca sa îți spun părerea mea.

| RobertMoon a răspuns:

Cărțile de la Jojo Moyes

| mirelaa95 a răspuns:

"Eu inca te iubesc"
"Prefa-te ca ma iubesti"
Aceste doua carti le-am citit si mi-au placut, poate iti vor placea si tie.

| MadRaven a răspuns:

"Pe aripile vântului" mi-a plăcut cel mai mult din genul ăsta. Apoi "La răscruce de vânturi". Nu știu dacă e în genul "Fluturi" că n-am citit cartea, dar mie mi-au plăcut deși în general evit cărțile de dragoste.

| KarinaLee6 a răspuns:

Îți recomand să citești „Sub aceeași stea" de John Green sau „La cinci pași de tine" de Rachel Lippincott. Nu am citit „Fluturi", deci nu știu dacă-s asemănătoare.