| Narsha a întrebat:

Hey

Ce recomandari aveti in materie de carti? Sa fie de preferat de aventura sau dragoste, poate ceva in gen harry potter-twilight
Cele mai bune si multe recomandari primesc fundoi
(am 12 ani, desi nu imi plac chestiile de genul witch sau mai stiu eu, academia printeselor laughing )

Răspuns Câştigător
| Kiko a răspuns:

Pai exista 5 volume foarte tari de aventura numita : copii lampii fermecate. Stai linistita nu e cu indieni sau chestii de copii mici. \sunt niste copii care descopera ca sunt duh, sau ma rog " cum prefera ei sa li se zica" djini si tatal lor e pamantean si mama la fel un duh. Iar fratele mamei lor ii duce in tot felul de aventuri. Mie mi-a placut foarte tare.

Sau UnLunDun, e vorba de o lume paralela foarte ciudata

amandoua cartile merita nota 10000000000big grin