| Frumystefy a întrebat:

O carte interesanta? Vreo sugestie, sau ceva captivant? Stiu si eu,un roman, divertisment sau politist, sf.
Nu conteaza ce, doar sa fie interesant.

Răspuns Câştigător
| Alexandrea a răspuns:

Hey. Îţi recomand seria Tronul de Clestar de Sarah J. Maas, Eleanor & Park, Hoţul de cărţi, Legături de familie şi Dincolo de aparenţe. Sper să îţi placă.

8 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Copilul 44-Tom Rob Smith (politist)
Stapanul inelelor, Hobbitul, Jocurile foamei(sf)

| Zamfir_Cornel_1995 a răspuns:

Incearca seria de carti Cronicile Wardstone, prima carte se numeste ucenicul vraciului-sf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Solaris.

| Muse2001 a răspuns:

50 shades of grey, cartea e super

| Andreutza098 a răspuns:

Citește Agatha Christie - Moarte pe Nil (roman polițist)

| Cameliapantiru a răspuns:

Orice roman politist al Agathei Christie, al Rodicai Ojog-Brasoveanu, al lui Raymond Chandler sau al lui Gaston Leroux.

| leepen a răspuns:

James frey - o mie de fărâme

| Buse_Victor_1997 a răspuns:

Sub aceași stea, Căutând-o pe Alaska. Ambele sunt scrise de Josh Green le găsești în format electronic