| c_4420 a întrebat:

Hey! Salut! As avea nevoie de ideile voastre legate de cadouri pentru majorat (pentru fete si pentru baieti). De asemenea m-ar interesa ce carte (titlu si autor) ati darui cuiva la 18 ani. M-am gandit la un roman captivant, o enciclopedie, un ghid... ceva folositor/interesant... Multumesc!

3 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Si eu ma gandesc ce cadou sa-i fac verisoarei mele cand va implini 18 ani mai exact peste vreo 3 luni. Ma gandeam la un inel de argint, bratara, cercei, set, rochita de vara, si la carti da e nu prea citeste, o gramada de dvd-uri ca sa ne uitam in vacanta, o peruca, costume de baie, mp4, camera video, aparat de fotografiat, o rama in care sa pun o poza cu mine si cu ea, o excursie la mare/munte... o sa vad pana atunci dar poat te poti inspira din ideile mele. tongue

| ani63 a răspuns:

Ancearca sa-i faci un cadou de tine executat, are o valoare mai mare decat cel cumparat, daca nu esti destul de creativ viziteaza un magazin King art poate gasesti ceva ce are leg. cu personalitatea fiiecaruia. sper ca ti-am fost de ajutor. Succes!

| c_4420 explică:

---
si totusi... titluri de carti? care v-au placut si le-ati da si altora? happy