| Chirosan a întrebat:

Pareri Haruki Murakami?

5 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

Nu am citit decat "Padurea norvegiana" si nu m-a captivat in mod special. Am citit-o pana la final dar nu am fost interesata sa citesc alte carti ale lui. Poate o sa incerc alta in viitor dar deocamdata am alte carti pe lista.

| Smolbean a răspuns:

Hello! Eu am primit de secret santa La sud de granița, la vest de soare. Am terminat o într-o zi. Deși, nu e genul meu, și mi se pare ca scrie altfel fata de ceilalți, a fost captivanta. Am zis ca o sa mai încerc ceva de la el.
Acorda i o șansă, citește genuri diferite. Nu ai ce pierde

| KR0N5TADT a răspuns:

Există câteva.

| 19Mary19 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, cărțile și stilul de a scrie sunt ciudate.