| RazvanZmole a întrebat:

Sall!
Lecturile de vacanta ma plictisesc,
Si is 9 lecturi.
Citesc de la 12\13-18 pm.
Ma plictisesc rau!
Cum sã fac sã treacã timpul mai repede cand citesc?
Rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Timpul trece la fel de repede si daca te plictisesti laughing
Doar daca iti place ce citesti ai impresia ca trece mai repede. Pe scurt incearca să citesti o ora, dupa faci pauza si,,,, iar citesti o ora. Nu citi mai mult intr-una ca, pe langa faptul ca te plictisesti nu retii nimic. Dar de curiozitate, ce citesti?

3 răspunsuri:
| SallAll112 a răspuns:

Pai poti fi foarte atenta la subiect. Daca nu mere sunt carti din astea plictisitoare

| RazvanZmole explică:

Citesc cri trei muschetari
Si.
Uneori ma mai plictisesc
Uneori nu am chef de citit.

| Rozzovela a răspuns:

Citeste ce-ti palce, e naspa sa citesti tras de git. Lectura e placuta, citeste lectura suplimntara -adica la preferintele tale