| dani97 a întrebat:

mai e mult pana la vacanta de vara?... o sa treaca repede timpul?. funda

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 22 iunie intram in vacanta.

| Yasmin875 a răspuns:

Vacanta de vara incepe pe 22 iunie.

| summergirl25 a răspuns:

Trece repede cand ne gandim ca anul aproape a trecut.Sa iti amintesti momente frumoase, si sa iti dai seama ca nu a fost chiar asa de naspa.Dar, tot la vara vrei! O sa treaca repede timpul!
Iar eu nu mai pot astepta pana la vara!

| ѕмιℓєє a răspuns:

Se ia pe 22 iunie, mai trebuie să rezişti crying.

| KenVyQ a răspuns:

O sa treaca ff repede.De ex anul asta pentru mine a fost foarte scurt si asa am scapat mai repede de scoala.Vacanta vine anul asta pe 22 iunie dar nu iti face griji nu vom mai avea mult de indurat scoala deoarece timpul se scurge acum mai repede din cauza polilor magnetici si a axei de rotatie a pamantului. Funda?:X

| MarianAlexandru17 a răspuns:

40 sau 47 de zile, nu stiu sigur cand se i-a vacanta si trece repede cand faci ce iti placebig grin

| SabiAda231 a răspuns:

NU mai e mult....si da o sa treaca repede.Dar cel mai naspa e ca trebuie sa dam teze si trebuie sa ne preg.Mai e o luna si jumate si luam luam vacanta pe 21 iunie...3 sapt pana pe 1 iunie iar dupa aia 3 sapt pana luam vacanta. Cel mai tare e ca in ultima sapt de scoala nu se mai pun note pentru ca se inchid mediile.