| dani97 a întrebat:

mai avem mult pana la vacanta de primavara? o sa treaca repede timpul? crying crying

5 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,pai cred ca vacanta de primavara o sa o luam undeva la sfarsitul lui Aprilie, deci mai avem vreo 3 luni.Si nu o mai astepta cu atata nerabdare, fiindca vei avea impresia ca timpul trece tot mai greuwinking.Pa-Pa!

| Irinami21 a răspuns:

Mdaaa..inchide ochii si numara pana la 10. happy

| BoYkAn a răspuns:

Adevarul este ca daca te gandesti prea mult la vacanta nu o sa ai parte de ea prea curand, nu mai fi asa incordat, relaxeaza-te priveste lucrurile altfel

| Adutza_Ada_1997 a răspuns:

Da mai e destul de mult pana la vacanta. Daca plangi nu vine mai repede dar merita sa iti versi amarul.winking crying

| Adutza_Ada_1997 a răspuns:

E pe 6 aprilie straight face