| CatTtalyN a întrebat:

Unde pot gasi drama SUFLETE TARI de CAMIL PETRESCU...in scris nu film.Imi trebuie toata drama!

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

O cumperi de la librărie sau o împrumuți de la biblioteca școlii.
Pe net, în format electronic... nu există!

| RodicaGabriela a răspuns:

Si eu am cautat-o vara asta mult.I don't want to see Nu am gasit-o. puppy dog eyes Mi-a zis cineva ca este pe un site de descarcat, dar inca nu stiu exact. Daca o sa am link-ul, ti-l dau si tie. big grin

| alexandra8misha a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa cauti la o biblioteca, parerea mea..., daca nu pe net