| DeeyuAndrei a întrebat:

Am început să citesc "A song of ice and fire" de George R. R. Martin.
Unde găsesc toate volumele, pentru a le cumpăra (site-uri), separat dacă se poate.
Mersi!

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Am si eu seria, le-am cumparat de pe elefant.ro unde sunt preturile mai accesibile decat in alte parti, le mai gasesti si pe eMAG, la editura Nemira de asemenea ca sa nu mai enumar Libris, Carturesti, Diverta, samd.

1 răspuns:
| Dismally a răspuns:

Le gasesti la nemira, ei le-au tradus. Sunt 5 carti, urmatoarele doua inca nu au fost scrise.