| 8SlimShady a întrebat:

Salut
Caut sa cumpar cartea "Anotimpuri diferite" de Stephen King dar nu o gasesc. Pe toate site-urile pe care am cautat aparea "INDISPONIBIL". Cine-mi da link de unde o pot comanda primeste funda.

6 răspunsuri:
| SSS a răspuns:

Salut, intr-adevar stocurile sunt goale. Uite aici daca stii engleza, cartea in engleza pe un site foarte mare romanesc. https://www.books-express.ro/different-seasons/p/fyb,9781444723601, poti intreba si de varianta in romana la ei, intrucat am vazut undeva pe acolo ca iti pot aduce orice carte.

| 8SlimShady explică (pentru SSS):

O vreau in romana

| 8SlimShady explică (pentru tintareco):

Asta nu e precomanda. Pur si simplu nu mai e in stock dar POATE va fi. vreodata

| tintareco a răspuns (pentru 8SlimShady):

Pentru precomandă trebuie să acţionezi butonul adecvat dar, ar trebui să ai un cont de membru la librărie; cum ai răspuns, prea puţin cred să ai.Noapte bună.

| SSS a răspuns (pentru 8SlimShady):

Ti-am spus, ia legatura cu ei si intreaba-i despre carte.