| rebornfromfire a întrebat:

Salut, cum se scrie,, nu ai fi interesata,, in limba Engleza?

Răspuns Câştigător
| nopainkiller a răspuns:

Salut!
Daca dupa aceasta fraza ar urma punct traducerea in limba engleza ar suna asa: You would not be interested! Insa daca dupa aceasta fraza urmeaza semnul intrebarii ar suna asa: Wouldn't you be interested?
Inteles?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de context, normal. ''Don't be so curious/interested in.''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai, scuze, am citi gresit ..este '' you wouldn't be interested''

Bula
| Bula a răspuns:

You would not be interested

| madcerisier a răspuns:

Wouldn't you be interested? in cazul in care vrei sa adresezi o intrebare

Răspuns utilizator avertizat