| 45731253469 a întrebat:

Salut big grin Stie cineva un site cu opera UMBRE de Vasile Romanciuc? Fundita:*

Răspuns Câştigător
| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Cred ca ai mai pus intrebarea asta o datathinking In fine..Pe net nu gasesti nimic. Daca vrei neaparat poezia aceasta cel mai bine e sa te duci la biblioteca si sa imprumuti o carte de Vasile Romanciuc.Imi pare rau.Dar azi netul nu te poate ajuta!sad

2 răspunsuri:
| Iubitulmeuhusky a răspuns:

Http://www.contrafort.md/old/2004/122/781.html e mai jos putin... dacă aia e toată opera :D

| 45731253469 explică:

Mersi pentru ajutor dar am gasit-o eu singurika pe net; D