| MihaiMITY a întrebat:

Salut, daca la examenul national pentru clasa 8 am scris inainte sa rezolv subiectul ca titlu Evaluarea nationala... si asa mai departe imi poate fi anulat examenul? Supraveghetoarele nu am spus nimic sau nu au vazut, nu stiu. Va rog ma puteti ajuta sa imi spuneti daca imi anuleaza examenul si nu am stiut ca nu trebuie sa scriu titlul.

1 răspuns:
| besca1234 a răspuns:

Depinde de corectori s.ar putea considera un semn asa ca s.ar putea să ți.o anuleze, dar ți.am spus totul depinde de cine îți corectează evaluarea