Întrebare recomandată | Picasso a întrebat:

Salut,

De unde pot cumpara " Biblia Pierdută "de Igor Bergler, exista vreo librarie, site, de unde o pot lua/ da comanda?

9 răspunsuri:
| Picasso explică (pentru Veva):

Mc, Veva, insa partea proasta este ca eu nu am adresa aici in Bucuresti, sun din "province", insa lucrez aici si nu stiam cum sa fac, ma gandeam ca poate a aparut in librarie, sau ca exista un site unde poti da comanda, insa sa o poti ridica personal, de la ei, sau nu stiu...

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Uite ce am gasit si cica in linrarii ajunge la 1 octombrie.
http://www.mediafax.ro/......a-14711775
O zi buna:)

| Arkeyy a răspuns:

Http://www.libris.ro/AfiseazaProdus.jsp?pr_id=926932

Livrare gratuita cu multiple modalitati de plata. Poti pune ca adresa adresa unui coleg/prieten ca sa iti vina mai usor...

| Picasso explică (pentru caramela):

Iti multumesc, mai rabd un picut big grin, si am sa o iau personal!
Din pacate sau poate nu, am ajuns la concluzia sa ridic personal cartea, dar iiti multumesc >big grin

caramela
| caramela a răspuns (pentru Picasso):

Cu mare drag, eu mi-am facut datoria asa cum am pututhappy
O zi bunahappy

| Picasso explică (pentru Arkeyy):

Mc, mult pentru sfat, dar.....prfer sa o ridic personal, m-am razgandit >big grin

| Picasso explică (pentru caramela):

Merci frumos tongue