| Marvinmiau a întrebat:

Salut, imi puteti spune librarii online care ofera transport gratuit cartilor sau care au reduceri mari? Multumesc

Răspuns Apreciat de Editori
| anonimg a răspuns:

Libraria aceasta https://www.viatasisanatate.ro/ iti poate oferi transport gratuit daca iti va aduce cartile comandate la librariile SolaScriptura din cea mai apropiata localitate.
Daca dai clic pe "retea librarii" vei gazi zonele unde distrubuie carti: https://www.viatasisanatate.ro/librarii

4 răspunsuri:
| xxRandomNamexx a răspuns:

Intra pe Google: "*numele orasului* librarie transport gratuit". Google e prietenul tau amice. Majoritatea ofera transportul gratuit doar daca achizitionezi bunuri in valoare de "...".

| Aihao19 a răspuns:

Www.libris.ro
Transport 5 lei pentru cartile sub 30 lei
Transport gratuit pentru cartile de peste 30 lei.
Lectura placuta!

| MeGroompy a răspuns:

Acum depinde si ce fel.de carti vrei. Poti alege de la librarie.net sau chiar elefant.ro happy

| AFR81 a răspuns:

Elefant.ro au preturi foarte ok si, daca depasesti o anumita suma, ai transportul gratuit. De asemenea, recomand librarie.net, targulcartii si diferitii vanzatori de pe Okazii.