| anita11 a întrebat:

Salut imi puteti spune o parere despre jurnalul meu trasnit

Răspuns Câştigător
| gabriella12 a răspuns:

Jurnale ca acesta au inceput sa se tot faca. Este o idee ingenioasa si distractiva. Cred ca este o metoda buna de a iti ocupa timpul liber!

2 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Imediat,stai sa-l gasesc.

| Cristina4Ever a răspuns:

"jurnalul meu trasnit" e un jurnal care te ajuta sa intelegi ca a crea inseamna a distruge.Cand iei o bucata de hartie si faci un origami sa zicem, distrugi hartia.deci a crea inseamna a distruge.Este o "carte" minunata cu pagi tip :pocneste cotorul care se refera sa indoi cotorul cartii, dar daca esti mai creativa si iti este mila sa distrugi jurnalul poti desena un cotor de mar rupt :D cel putin asa am facut eu dar am si pocnit cotorul cartii! o recomand!
Funda?
http://www.emag.ro/......EGHRG0BBM/
pe eMAG ajunge destul de repede