| anonim_4396 a întrebat:

Salut, pentru cei ce prefera sa citeasca pdf, voi cititi pe un ecran mai mare(calculator, laptop) sau pe telefon?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ziua citesc „o carte reală", de pe la 9-10 încep să citesc altceva pe laptop și citesc de pe telefon(ceea ce am început pe laptop) pe la 2-3 noaptea/dimineața laughing
Când mai am treabă pe laptop, citesc de pe laptop, iar când e cam târziu sau prea devreme, citesc de pe telefon. Dacă mă trezesc la 7 și am chef să citesc, citesc de pe telefon.
Nu știu dacă te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Uneori pe calculator, alteori pe laptop sau tableta. Se pot citi pe oricare.

| K0sti a răspuns:

Cine sta nene sa-si strice ochii pe galma aia de telefon? Poate asa, de extrema urgenta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prefer pe laptop, dar apelez și la telefon destul de des.