| alx17 a întrebat:

am si eu o intrebare. Poate caraghioasa laughing dar. merita sa intreb : voi ce faceti cand va plictisiti de moarte? laughing in afara de faptul ca stati la calculator,laptop, tableta, telefon sau ca cititi o carte...
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Recomand cititul atat ca activitate recreativa cat si ca una instructiva. Macar 2-3 volume pe luna. Recomand de asemenea sportul pentru auto-disciplina precum si gasirea unui hobby CREATIV.

| alx17 explică (pentru TheAce):

Cred ca am sa imi caut un hobby cat de curand! big grin multumesc de raspuns!

8 răspunsuri:
| V77Narcis a răspuns:

Ma uit la TV, asta nu ai mentionat sa stiiwinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma duc la alergat, ma duc la cumparaturi, ma duc sa fac o plimbare cu masina

| j1NNNx a răspuns:

Beau o bere cu prietenii! big grin

| BadLara a răspuns:

Apucă-te de Lineage 2, sau Starcraft 2, sau Archage, sau EVE Online, ia sa vezi, că nici de şcoală sau somn nu o să mai ai timpwinking

| ManiaculTau a răspuns:

Du-te la biserică dacă chiar nu ai ce face

| AleexTPU a răspuns:

Iesi afara cu prietenii(daca ai) sau singur!