| ZokoZEW a întrebat:

Salut! Poți să intri de la o școală profesională la liceu fara sa dai diferente?

Răspuns Câştigător
| vlllaaddd a răspuns:

Salut, am avut colegi care dupa ce au terminat clasa a 9-a profesionala s-au transferat la liceu in clasa a 9-a fara sa mai dea diferentele, deci pierzi un an

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| Peli75 a răspuns:

Salut. La mine la școală a fost caz, au făcut clasa a 9 a la profesională și au vrut la liceu, s-au transferat dar tot a 9 a, nu au trecut în a 10 a. Depinde și de profil, la unele se dau diferențe la altele nu