| wanted1 a întrebat:

Salut
Sper ca si voi aveti o persoana la care tineti si e la distanta. gen BFF
Vreau sa-i fac o felicitare/scrisoare in care sa-i spun: ca nu vreau sa pierd legatura cu ea, tin enorm de mult la ea si sa aiba grija iar cand are nevoie de ceva eu o sa fiu mereu acolo pentru ea.
Vreau sa sune ca si o poezie
Va rog ajuta-ti-ma

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca nu te pricepi la poezii, scrie-i pur si simplu normal. O sa aprecieze mai mult pentru ca va simti ca-s fix cuvintele tale.

| Violleta2022 a răspuns:

Scrie-i email sau pe FB, ca nu-i nevoied e hartie zilele astea, fiind prea multa bataie de cap cu posta, sa platetsi o gramada de bani samd.
Cat despre poezii, poate ar trebui sa inventezi/ compui tu ceva, ca noi nu o cunoastem pe prietena ta cea mai buna si apoi, vrei sa fie din suflet, de la tine catre ea, ceea ce noua ne-ar fi imposibil, odata ce habar nu avem cine este si nu ne intereseaza relatia cu ea.