| Oanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? Vreau sa stiu daca e posibil sa iti dau seama daca cineva te place. happy chiar daca acea persoana e la distanta si nu va vedeti atat de des. doar tineti legatura pe internet.? si daca e posibil. care sunt semnele? big grin

Răspuns Câştigător
| christinebubu a răspuns:

Da.iti poti da seama dupa modul de exprimare, dupa cat de des vorbiti, daca el e cel care initiaza convorbirile, daca isi face planuri cu tine, etc.

3 răspunsuri:
| Ina93 a răspuns:

Poti sa iti dai seama dupa modul cum se poarta cu tine.
daca nu iti vorbeste urat.

| deutza02 a răspuns:

Daca il/o cunosti doar virtual ar fi bine sa nu iti faci de lucru cu el/ea.ar putea fi foarte periculos. daca va cunoasteti si in realitate modul de exprimare si comportamentul sunt cea mai buna cale de raspuns. sper ca ti-am fost de folos.