| Andrei_Mihai_2000 a întrebat:

Stie cineva, va rog mult. Ma adresez fanilor sau cititorilor seriei Pearcy Jackson si Olimpienii! Stiti cumva de unde pot cumpara cartea Heroes of Olympus in romana, tradusa?
Dau funda!
Daca sunteti fani ai lui Rick Riordan lasati-mi si Facebook sau alta adresa va rog!

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Heroes of Olympus e serie de 5 carti. Spune-mi care dintre ele si poate o gasesc.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Momentan a apărut în română doar prima carte, Eroul pierdut, și o poți găsi la Cărturești.