| Desh a întrebat:

Salut TPU! Am 3 opinii controversate din Pisicile Războinice.Sunteți de-acord? Atenție spoilere!
1.Lui Iaz de Frunză i-ar fi stat mai bine cu Aripă de Molie decât cu Pană de Cioară.
2.Mulți spun că Blană de Cenușă e broken, dar o mulțime de persoane trec prin astfel de lucruri și ei nu fac așa, deci după părerea mea este pure evil.
3. Năpastă e overrated.Mulți spun că e cel mai bun villain, dar Umbră de Arțar merită titlul acesta

1 răspuns:
| LisaJulie a răspuns:

Nu am citit seria dar din câte am înțeles seamănă cu cartea,, Watership Down". După cum povesti cred ca e interesanta seria.