| fulgerul090608 a întrebat:

Am citit o carte pisicile războinice volumul 1 in inima pădurii si as vrea sa citesc volumul 2 foc si apa. Cine îmi poate spune si mie sau să-mi lase linkul unde o găsesc?

10 răspunsuri:
| MariusJust4Dream a răspuns:

Încearcă aici http://www.librarie.net/ aştept funda.

| fulgerul090608 explică (pentru MariusJust4Dream):

Nu am gasit cartea asa ca nu primesti funda si nu mai pune atatea raspunsuri ca sa castigi tricoul ala

| MariusJust4Dream a răspuns (pentru fulgerul090608):

S-au trimis din greseala ca am avut o problema cu net-ul.

| MariusJust4Dream a răspuns (pentru fulgerul090608):

S-au trimis din greseala ca am avut o problema cu net-ul. Si oricum se pune doar un raspuns la o intrebare.

| fulgerul090608 explică (pentru MariusJust4Dream):

OK dar tot n-am găsit cartea dacă gasesti Dă-mi linkul si eu îți dau funda

| Teardrop a răspuns:

Cartea pe care o cauţi nu a apărut încă, cel puţin nu în România. Mai aşteaptă.

Icearca sa sunu la editura la nr 0314134333...eu am toate cartile de la 1-4. daca iti spun ca este in stoc si cartea a 5a sa imi spui si mie. sper ca te.am ajutat,, si eu sunt obsedata de cartile alea