| sefEric a întrebat:

Am o intrebare, cate pagini are aproximativ cartea Hotul Fulgerului de Rick Riordan?

Răspuns Câştigător
| EmiliaVasile1801 a răspuns:

Depinde de format. La editura Arthur există două ediții. A mea are 340, dar cealaltă ediție are 307, este același text, doar că formatul este diferit.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O intrebare care nu-si prea are rostul. Numarul de pagini pot diferi de la o editie la alta si de la o editura la alta. Am gasit una pe eMag si are 340 de pagini. https://bit.ly/3ilM8Oe