| RksRoxy a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de romanul Ion!
Cate volume sunt? 2? Eu am gasit 2 PDF-uri cu aproximativ 250 ambele. Sunt tare confuza. Sa fie 2 volume sau o carte cu vreo 500 de pagini?

Răspuns Câştigător
| KMaddieK a răspuns:

Daca sunt 2 cu 250 e toata cartea, cu 2 parti, daca e o carte cu 500, le are pe aman2 in ea.

3 răspunsuri:
| thequeen18 a răspuns:

Hey! Nu conteaza daca este in 2 volume, important este sa contina cele 2 parti "Glasul iubirii" si "Glasul pamantului". Funda?puppy dog eyes

| calinstefan19 a răspuns:

Sunt cele 2 parti ale romanului, nu sunt 2 volume.Prima parte este glasul iubirii si a 2 a parte e glasul pamantului

| alexandramara a răspuns:

Buna! Sunt 2 parti:Glasul pamantului si Glasul iubirii.