| stefy_6374 a întrebat:

Vreau sa scriu o carte, dar am o nedumerire. Daca un capitol are aproximativ o foaie A4 scrisa pe ambele parti micut cate pagini va avea tiparit?

3 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Depinde decat de mare scrii tu

| Asami a răspuns:

Pai depinde... Ai vazut ca nu toate cartile sunt de marimi egale... De A5 ar veni cam 4 sau mai multe pagini si sa nu-ti faci griji ca eu acum citesc o carte la care un capitol tine vreo 5 pagini. Succes!

| 크리스티나kristinikaaクリスティーナ a răspuns:

It pot spune sigur ca iti ia in jur de 4 sau 5 pagini. pentru ca eu scriu o carte in momentul de fata. te poti uita sa vezi ca am pus o intrebare referitoare la cartea pe care am inceput sa o scriu de ceva vreme. sa revin la intrebarea ta: ca sa vezi sigur cate pagini iti ia cel mai bine ar fi sa iti setezi word-ul la marimea foi pe care o doresti si asa iti va fi si mai usor sa iti scrii capitolele. eu asa am facut si imi este foarte usor sa stiu cand se termina un capitol si cand nu.
sper ca te-am ajutat FUNDA?