| blackmambajdjfjfj a întrebat:

As vrea sa citesc legenda gozu. Însă nu o găsesc, unde as putea sa o găsesc, în romana sau engleza?

Răspuns Câştigător
| teamleader a răspuns:

Exista acel canal Youtube enumerat si de blak...Cartea era pe .wattpord.com si aici cateva detalii si o trimitere la sfarsitul mesajului catre o alta pagina.http://www.scaryforkids.com/cow-head/

1 răspuns:
| annempx a răspuns:

Eu am ascultat-o mai de mult la Japomania, e o fată din japonia care a povestit povestea pe canalul ei de Youtube.