| Lovenicoandleovaldez a întrebat:

Aș vrea să citesc o carte(Percy Jackson volumul 6),însă este in engleza, îmi puteți propune un site gratuit pe care să o pot traduce in romana?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nici daca ai gasi un site gratuit care sa ti-o traduca iti dai seama ca nu ar fi tocmai "citibila", ar traduce-o cu greseli!

| dullcat a răspuns:

Eu iti propun sa inveti engleza si in acest fel ti se deschide orizontul pentru optiuni nelimitate atat in ce priveste cartile cat si filmele.Bafta!

| StoicAnalysis a răspuns:

Din pacate nu prea gasesti foarte multe carti digitale de tip pdf gratuite gata traduse. Cea mai apropiata varianta pentru tine este sa cauti direct in librarii si sa o cumperi...

| trophin a răspuns:

E carte, o ai in mana... cum vrei sa o traduci?