| Stefiii2 a întrebat:

Salut TPU:*laughing) Ce carti de fictiune imi recomandati? Am 13 ani. Fundita big grin

Răspuns Câştigător
| MariiMelon a răspuns:

Harry Potter, Cartea Minciunilor, Stapanul Viselor, Academia Vampirilor, Casa Tunelelor, Masca...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sunt o grămadă aici, ai de unde te inspira
http://www.depozitdecarte.ro/......ineri.html
Lectură plăcută!
Te pup!

| Eღilia62 a răspuns:

'Regina de gheata' de Alice Hoffman, 13 ani aveam cand am citit-o. big grin

| TroubleWoman a răspuns:

Alice in tara minunilor

| AwawawMPN a răspuns:

Eu pe la vreo 12-13 ani am citit:
"Omul invizibil" de Herbert Wells.
-Foarte interesant, misterul nu te părăseşte pînă-n ultimul moment. Sfîrşitul e neaşteptat.
şi volumele de "Harry Potter" de J. K. Rowling.
-Cînd eram mai mică le adoram, mai ales că după ce le citisem le puteam compara cu filmele...sunt diferite.