| SporeBox a întrebat:

Eu de ceva timp am incercat sa scriu o carte dar de multe ori am luat-o de la capat pentru ca nu eram multumit de ceea ce faceam. Acum vreau sa incerc sa o duc la capat si sa fiu multumit de ce fac. Pe voi vreau sa va intreb daca stiti vreun program pentru PC pentru compus. In special as vrea unul care sa imi lase mai multe tipuri de scris (mai gros, mai subtire, inclinat). Pana acum am folosit Microsoft Word dar cred ca sunt si alte programe mai bune si mai usor de folosit. Acolo nu am vazut sa am prea multe alegeri fata de litere.

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Si Microsoft word are posibilitatetea de a schimba tipul de scris, tot ce trebuie sa faci e sa schimbi fontul.

2 răspunsuri:
| SporeBox explică (pentru aditimus):

Acum l-am mai explorat. Multumesc

| aditimus a răspuns:

Cu drag, astept funda happy