| DanutzzaMaria99 a întrebat:

As vrea sa scriu o carte pe calculator si nu stiu in ce program. As vrea un program sa fie ca o carte. cartea pe care vreau sa o scriu este personala deci nu vreau sa fie publicata. As vrea idei de programe in care sa o scriu. Nu as vrea word. Vreau ceva mai frumos sa semene cu o carte happy Nu stiu daca exista de aceea va intreb pe voi. Multumesc! Dau funda si vot happy

5 răspunsuri:
| TheLaw a răspuns:

Buna!
Programele pe care le stiu pentru asta:
Microsoft Word Office, Notepad, Wordpad

Bafta!

| FcUcv a răspuns:

Microsoft Publisherwinking

| MusatCarmen a răspuns:

Buna Seara! As vrea sa scriu o carte.Se poate prin TPU? Va multumesc!

| Daniela_Mezei_1973 a răspuns:

As vrea sa scriu o carte pe calculator si nu stiu in ce program. As vrea un program sa fie ca o carte. cartea pe care vreau sa o scriu este personala deci nu vreau sa fie publicata. As vrea idei de programe in care sa o scriu. Nu as vrea word. Vreau ceva mai frumos sa semene cu o carte happy Nu stiu daca exista de aceea va intreb pe voi. Multumesc!

| danudonca1999 a răspuns:

Poti sa lansezi aplicatia soda 3pdf reader