| Rapha35129 a întrebat:

Imi puteti zice niste carti despre psihologie?

Răspuns Câştigător
| Iugas a răspuns:

In primul rand nu confunda cartile despre psihologie cu cele despre dezvoltare personala.
cauta acesti autori pe elefant.ro sau ceva librarie: Sigmund Freud; Daniel Kahneman; Robert B. Cialdini; Malcolm Gladwell; Mihaly Csikszentmihalyi; Martin Seligman; Daniel Goleman; Timothy Wilson; John Medina
Ca sa intelegi mai bine lumea din jur recomand psihologia sociala. O carte de un autor roman se gaseste aici:
https://alingavreliuc.files.wordpress.com/......ociala.pdf

Baga funda

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

"Minte, caracter si personalitate".

| Ekeng a răspuns:

Fram ursul birjar futate dracu