| 2dor95 a întrebat:

In urma cu cateva luni am fost la un Targ de carte Gaudeamus de unde am achizitionat o carte. Am prinimit un semn de carte, pe care din pacate l-am pierdut. Daca ma poate ajuta cineva sa gasesc un site de pe care sa comand unul la fel as fii foarte fericit. Semnul respectiv avea pe o parte o femeie cu un catel, care se plimbau si pe o banca o tipa cu o carte inchisa.Pe partea cealalta dupa ce tipa de pe banca deschidea cartea, femeia devenea o vrajitoare iar catelul un dragon. Daca ii suna cuiva cunoscut va rog sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| StefanFane2002 a răspuns:

Incearca pe www.okian.ro deoarece de acolo este semnul de carte. Am primit si eu doua semne de acest gen la BookFest si asa scrie pe ele.

| 2dor95 explică:

Scuze ca intreb dar nu gasesc categoria de semne de carte pe site-ul respectiv. ai putea sa fii putin mai exact?
te rog frumos