| Anaaaa13 a întrebat:

Am vrut sa comand cartea,, Eseul" -varianta rapida insa nu inteleg de ce sunt mai multe modele..De exemplu, o carte are coperta rosie iar cealalta albastra.Este vreo diferenta intre ele?

3 răspunsuri:
| FriendsShow a răspuns:

Daca esti din Bucuresti, ti-o vand eu cu 20 de lei. Am dat 50 de lei pe ea laughing Tocmai ce am dat bacul anul asta, editura este din 2013, insa sunt aceleasi opere + altele pe care nici nu le aveam in programa

| IoanaIonuca a răspuns:

Unele sunt pentru profile diferite si mai difera anii. Cred ca asta ar fi singura diferenta dintre ele laughing

| UnTipObisnuit a răspuns:

Probabil sunt de la edituri diferite. Sau au inoit coperta si mai au pe stoc produse cu coperta veche. In principal ar trebui cartea sa fie la fel, ma refer la continut.
Funda? M-ar ajuta!