| AquaBlue97 a întrebat:

Nu post spune corect ț, inloc de ț pronunt s ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| SallAll112 a răspuns:

Deci in loc de ţap tu spui sap? In fine, te duci la logopedie si presupun ca o sa se rezolve

5 răspunsuri:
| Lukasz a răspuns:

De ce pui intrebarea asta? se rad prietenii tai de tine sau ce? Daca da, ignora-i, oricine are un defect al sau.Ce, e vina ta ca nu poti pronunta litera '' ț''?

| UserulAnonim a răspuns:

Pai atunci când faci "nţ" fiindca nu-ti convine nimic banuiesc ca stii cum se face. Faci la fel doar ca sufli

| BibiV2001 a răspuns:

Te ajuta mult daca mergi la un logoped

| xRoocked a răspuns:

Presupun ca esti sasait? Si eu is;( Ce nu as da sa scap de ''blestemul'' asta. Cand am mers la logoped o zis ceva nu stiu ce la limba sa o taie putin dar mi frica si nu inteleg ce sa taie

| R0R0 a răspuns:

O vizita la logoped.