| AttandO a întrebat:

Salut, vreau sa cumpar cartea Urzeala Tronurilor (editura Neimara) care vine in 2 editii: cea cartonata (o singura carte) si cea brosata (2 carti mai micute).
Vreau sa stiu daca exista diferenta de continul intre cele 2 editii...pe care ar trebui sa o iau?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista nici o diferenta de continut, difera doar aspectul si volumele.
Daca vrei o carte mai aratoasa o poti lua pe cea cartonata, daca vrei mai ieftina pe cea brosata.