| UNomBATRAN a întrebat:

Cine a citit cartea Urzeala tronurilor?

Răspuns Câştigător
| lavi54 a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/C%C3%A2ntec_de_ghea%C8%9B%C4%83_%C8%99i_foc
Si uite si site-ul seriei: http://westeros.ro/
Eu am citit primele 2 carti, dar serialul e la fel de bun.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Am citit-o, de altfel am citit toate cele 5 carti aparute.

| UNomBATRAN explică (pentru Ioandelasal):

Imi poti spune te rog unde gasesc un. rezumat (sa zicem) al celor 5 carti?

| IForgotMyNameAgain a răspuns:

Am inceput sa citesc primul volum. Mi se parea interesanta, dar in acelasi timp complicata. Apoi am auzit de serial si nu am mai terminat-o laughing

| Deedee38 a răspuns:

Eu. Seria se numește de fapt "A Song of Ice and Fire" ("Cântec de gheață și foc") și este scrisă de George R. R. Martin. Sunt 5 cărți. După părerea mea chiar merită cititte!?